Značkový Police kuchyň R-Line Zlatý mocný dub 20 cm , PD Mramor Vicco
Původní cena byla: 2 189,00 Kč.875,60 KčAktuální cena je: 875,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- INDIVIDUÁLNÍ PLÁNOVÁNÍ: Se spodními kuchyňskými skříňkami R-Line si kuchyni zařídíte přesně podle potřeb – nově nebo s možností rozšíření díky kompatibilním modulům.
- OTEVŘENÉ A PO RUCE: Otevřená spodní kuchyňská skříňka umožňuje přehledné uložení nádobí nebo koření.
- ROZMĚRY: Základní skříňka do kuchyně má následující parametry: Šířka: 20 cm, Výška: 81,6 cm, Hloubka: 60 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Kuchyňský nábytek je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
- ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka s pracovní deskou, montážní materiál, návod k montáži (není-li uvedeno jinak, nejsou součástí dodávky elektrické spotřebiče a dekorace).
Všechny moduly série R-Line lze flexibilně kombinovat. Můžete si tak sestavit kuchyni podle svých představ nebo rozšířit stávající řešení. Výškově nastavitelné nožky a různé varianty a barvy zajišťují optimální přizpůsobení.
Tato otevřená spodní skříňka o šířce 20 cm je ideální do úzkých prostor. Otevřené provedení umožňuje rychlý přístup k často používaným věcem. Perfektní pro využití každého centimetru kuchyně.
—
Technické údaje:
Barva korpusu:
Zlatý mocný dub
Barva přední strany:
Zlatý mocný dub
Barva pracovní desky:
Mramor
Rozměry:
20 x 81.6 x 60 cm (ŠxVxH)
Vnitřní rozměry:
168 x 684 x 440 mm (ŠxVxH)
Tloušťka pracovní desky:
28 mm
Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm
Materiál pracovní desky:
Dřevotřísková deska, 28 mm
Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice
Počet přihrádek:
4
Počet polic:
3
Počet nohou:
4
Čistá hmotnost bez obalu:
14.2 kg
Hrubá hmotnost včetně obalu:
15.3 kg
—
ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka s pracovní deskou, montážní materiál, návod k montáži (není-li uvedeno jinak, nejsou součástí dodávky elektrické spotřebiče a dekorace).
„R-Line“ je všestranná řada nábytku s kuchyňskými linkami, komponenty připravenými k montáži a skříněmi pro domácnost, prádelnu a kreativní prostory. Nabízí širokou škálu barev a velikostí, což umožňuje individuální řešení pro každou místnost. Základní skříňky jsou vybaveny nastavitelnými nožičkami, takže je lze konfigurovat jednotlivě nebo jako kompletní sestavu, aby vyhovovaly různým potřebám a zlepšily funkčnost v různých prostředích.
| Arbeitsplatte: | s WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodní skříňka |
| Barva: | Dub Goldkraft |
| Barva korpusu: | Dub Goldkraft |
| Provedení: | Policová spodní skříňka 20 cm s pracovní deskou |
| Stil: | Moderní |
| Worktop material: | Dřevotřísková deska, 28 mm |
| Šířka: | 20cm |
| Výška: | 81.6cm |
| Délka: | 60cm |
| Hmotnost: | 14.2kg |





