Top Prodej Rohový toaletní stůl Velto Bílá 75 x 76.8 cm ,se zásuvkou Vicco
Původní cena byla: 2 409,00 Kč.963,60 KčAktuální cena je: 963,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- Toaletní komoda „Velto“ je optimální volbou pro každou domácnost. Její stylový vzhled a snadné použití zaručí, že se stane nezbytným doplňkem pro každého.
- Kosmetický stůl ideální pro ložnice s otevřenými policemi a výsuvnou zásuvkou pro ukládání kosmetiky a příslušenství. Perfektní pro každou ženu.
- ROZMĚRY: Toaletní stolek do rohu má tyto rozměry: hloubka: 71,6 cm, šířka: 75 cm, výška: 76,8 cm.
- MATERIÁL: Rohový toaletní stůl je vyrobeno ze snadno udržovatelného materiálu MDF.
- ROZSAH DODÁVKY: Rohový toaletní stůl, Montážní návod, montážní materiál
Rohový toaletní stůl Velto je ideální volbou pro každou ložnici. Tento elegantní kosmetický stůl a otevřenými policemi nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše potřeby. Má 1 výsuvnou zásuvku pro drobné předměty a je součástí široké řady Velto, takže si můžete vybrat variantu, která nejlépe ladí s vaším interiérem.
—
Technické údaje:
Barva:
Bílá
Rozměry:
75 x 76.8 x 71.6 cm (ŠxVxH)
Materiál:
MDF
Čistá hmotnost bez obalu:
15.3 kg
Hrubá hmotnost včetně obalu:
17.6 kg
—
ROZSAH DODÁVKY: Rohový toaletní stůl, Montážní návod, montážní materiál
Rohový stůl Velto zaujme svým moderním designem a funkčním tvarem, který se dokonale hodí do každého obytného prostředí. Díky svým jasným liniím a praktickému rohovému tvaru nabízí styl i úsporu místa.
| Ausführung: | Rohový toaletní stolek |
|---|---|
| Barva: | Bílý |
| Osvětlení: | bez |
| Provedení: | Toaletní stolek |
| Stil: | Moderní |
| Šířka: | 75cm |
| Výška: | 76.8cm |
| Délka: | 71.6cm |
| Hmotnost: | 15.3kg |





