Toaletní stolek Taylor Bílá 80 cm s LED osvětlením a taburetem Vicco Vysoce Kvalitní
Původní cena byla: 4 159,00 Kč.1 663,60 KčAktuální cena je: 1 663,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- Toaletný stolík Vicco Taylor v elegantnej bielej farbe je váš praktický toaletný stolík. S velkým zrkadlom, dvoma zásuvkami, policami a LED osvetlením – ideálny pre váš rituál lícenia.
- Výhody sú bezkonkurencné. Tento toaletný stolík ponúka nielen dostatok priestoru a štýlu, ale aj LED zrkadlo a pohodlnú stolicku pre váš dokonalý rituál krásy.
- ROZMĚRY: Stůl na oblékání má následující parametry: Šířka: 80 cm, Výška: 146,5 cm, Hloubka: 40 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Stůl na líčení je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
- ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, LED světelný řetěz, Stolička k toaletnímu stolku, Montážní návod, Montážní materiál
Zažite luxus vdaka zrkadlu s LED diódou, pohodlnej stolicke a praktickým zásuvkám na náradie, ktoré vám poskytnú elegantný úložný priestor. Nadcasový dizajn tohto toaletného stolíka zvýrazní a dodá eleganciu vášmu interiéru. Vdaka lahko udržiavatelnému povrchu stolíka sa lahko cistí a udržiava, takže sa môžete plne sústredit na svoj make-up. Vdaka nekomplikovanej montáži toaletného stolíka si lahko vytvoríte svoju osobnú oázu krásy – bez stresu a s malou námahou.
Nábytková řada „Taylor“ zahrnuje elegantní toaletní stolky, které díky své nadčasové estetice a sofistikovanému designu představují harmonický doplněk každé místnosti.
| Ausführung: | toaletní stolek |
|---|---|
| Barva: | Bílý |
| Osvětlení: | LED řetěz |
| Provedení: | Toaletní stolek + zrcadlo + taburet + LED |
| Šířka: | 80cm |
| Výška: | 146.5cm |
| Délka: | 40cm |
| Hmotnost: | 32.2kg |





