Toaletní stolek Sherry Antracit/zlatý dub 90 x 75 cm se zrcadlem LED Vicco Výhodná Nabídka
Původní cena byla: 5 529,00 Kč.2 211,60 KčAktuální cena je: 2 211,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- Toaletní stolek „Sherry“ s osvětlením je dobrou volbou do každé domácnosti. Díky svému stylovému vzhledu a snadnému používání je vhodný do každé domácnosti.
- Díky 4 velkým zásuvkám toaletní skříňky mají zejména dívky dostatek prostoru pro všechny své líčidla. Vše tak budete mít přehledně uložené a vždy po ruce.
- ROZMĚRY: Toaletní stolek má následující rozměry: Šířka: 90 cm, výška: 75 cm, hloubka: 40 cm. Všechny podrobné rozměry jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Kosmetický stolek je vyroben ze snadno udržovatelné 16mm dřevotřísky s povrchovou úpravou z melaminové pryskyřice.
- ROZSAH DODÁVKY: toaletní stolek, zrcadlo LED, návod k montáži, montážní materiál (dekorace nejsou součástí dodávky).
Má 4 prostorné zásuvky, které nabízejí dostatek úložného prostoru pro make-up a doplňky. Vše máte vždy po ruce.
Bílý lesklý povrch toaletního stolku Vicco dodá každé místnosti moderní a elegantní vzhled. Upoutá pozornost v každém pokoji!
Zrcadlo s integrovaným LED osvětlením zajišťuje optimální osvětlení pro líčení a styling.
Moderní design komody se přizpůsobí každému interiéru.
—
Technické údaje:
Barvy:
Korpus komody: antracitová
Make-up stolekPřední strana: dub Goldkraft
Rozměry:
Make-up stolek: 90 x 75 x 40 cm (ŠxVxH)
LED zrcadlo:
Materiál:
Deska, 16 mm
4mm bezolovnaté zrcadlové sklo
Povrch:
Povrchová úprava z melaminové pryskyřice
6000-6500K, bílá
Hmotnost výrobku:
34,31 kg
Hmotnost výrobku včetně obalu:
38.28 kg
—
Obsah dodávky: Toaletní stolek, LED zrcadlo, montážní návod, montážní materiál
Série nábytku „Sherry“ zahrnuje vybavení ložnice včetně toaletních stolků. S mnoha různými možnostmi v různých konfiguracích nabízí všestranné možnosti designu. Dodejte své ložnici osobitý vzhled s nábytkem ze série „Sherry“.
| Ausführung: | toaletní stolek |
|---|---|
| Barva: | antracit |
| Barva korpusu: | Dub Goldkraft |
| Osvětlení: | LED zrcadlo |
| Provedení: | se zrcadlem LED |
| Stil: | Moderní |
| Šířka: | 90cm |
| Výška: | 75cm |
| Délka: | 40cm |
| Hmotnost: | 34.89kg |





