Toaletní stolek Elise Bílá/šedá/šedá 115 cm se zrcadlem Vicco Nakupujte Hned
Původní cena byla: 6 819,00 Kč.2 727,60 KčAktuální cena je: 2 727,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- Toaletní stolek Vicco Elise v bílošedé barvě je váš ideální toaletní stolek s moderním designem. Skvěle se hodí do vaší ložnice a je vybaven praktickými zásuvkami pro úpravu make-upu.
- Toaletní stolek je skutečným lákadlem pro oči. Díky jedné velké a čtyřem malým zásuvkám nabízí dostatek úložného prostoru. Jeho dvoubarevné provedení mu dodává moderní vzhled.
- ROZMĚRY: Kosmetický stůl má následující parametry: Šířka: 115 cm, Výška: 76 cm, Hloubka: 55 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Stolek na líčení je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice. Některé součásti článku jsou vyrobeny z kovu.
- ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, Zrcadlo, Montážní návod, Montážní materiál
Toaletní stolek Elise je dokonalým společníkem pro každého, kdo chce do své ložnice vnést nádech elegance. Díky pěti prostorným zásuvkám a širokému zrcadlu nabízí dostatek úložného prostoru pro všechny vaše kosmetické produkty. Díky stylovému designu a vysoce kvalitnímu provedení upoutá pozornost v každé místnosti.
—
Technické údaje:
Barvy:
Bílá, Šedá
Rozměry:
115 x 76 x 55 cm (ŠxVxH)
Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm
Doplňkový materiál:
Kov
Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice
Čistá hmotnost bez obalu:
49.03 kg
Hrubá hmotnost včetně obalu:
52 kg
—
ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, Zrcadlo, Montážní návod, Montážní materiál
Nábytková řada „Elise“ zahrnuje elegantní toaletní stolky, které díky své nadčasové estetice a sofistikovanému designu představují harmonický doplněk každé místnosti.
| Ausführung: | toaletní stolek |
|---|---|
| Barva: | Bílý |
| Barva korpusu: | Šedá |
| Osvětlení: | bez |
| Provedení: | Toaletní stolek + zrcadlo |
| Šířka: | 115cm |
| Výška: | 76cm |
| Délka: | 55cm |
| Hmotnost: | 51.85kg |





