Toaletní stolek Elise Bílá/šedá/šedá 115 cm s LED zrcadlem a stoličkou Vicco Nová Kolekce
Původní cena byla: 9 149,00 Kč.3 659,60 KčAktuální cena je: 3 659,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- Osvětlený toaletní stolek Eliza s křeslem vám pomůže správně se rozhodnout a vytvořit stylový vzhled vaší domácnosti. Snadno se používá a zapadne do každého interiéru.
- Tento toaletní stolek se zrcadlem má spoustu úložného prostoru a LED osvětlení, které dokonale osvětluje zrcadlo. Stolička je výškově nastavitelná pro větší pohodlí.
- ROZMĚRY: Stůl na oblékání má následující parametry: Šířka: 115 cm, Výška: 76 cm, Hloubka: 55 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Stůl na líčení je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice. Některé součásti článku jsou vyrobeny z kovu.
- ROZSAH DODÁVKY: Lavice, Toaletní stolek, Zrcadlo LED, Montážní návod, Montážní materiál
Tento krásný toaletní stolek je vybaven zrcadlem s LED osvětlením a pěti úložnými zásuvkami. Křeslo otočné o 360° poskytuje maximální pohodlí.
—
Technické údaje:
Barvy:
Bílá, Šedá
Rozměry:
115 x 76 x 55 cm (ŠxVxH)
Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm
Doplňkový materiál:
Kov
Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice
Čistá hmotnost bez obalu:
46.09 kg
Hrubá hmotnost včetně obalu:
50.05 kg
—
ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, LED světelný řetěz, Stolička k toaletnímu stolku, Montážní návod, Montážní materiál
Nábytková řada „Elise“ zahrnuje elegantní toaletní stolky, které díky své nadčasové estetice a sofistikovanému designu představují harmonický doplněk každé místnosti.
| Ausführung: | toaletní stolek |
|---|---|
| Barva: | Bílý |
| Barva korpusu: | Šedá |
| Osvětlení: | LED zrcadlo |
| Provedení: | se zrcadlem LED a stoličkou |
| Šířka: | 115cm |
| Výška: | 76cm |
| Délka: | 55cm |
| Hmotnost: | 50.05kg |





