Toaletní stolek Elise Bílá/šedá/šedá 115 cm s LED osvětlením Vicco Nejlepší Cena
Původní cena byla: 7 739,00 Kč.3 095,60 KčAktuální cena je: 3 095,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- Stůl na oblékání se světlem „Elise“ je stylový doplněk pro každou domácnost, který vám umožní snadné a zábavné použití při přípravě na den.
- Kosmetický stůl se zrcadlem má moderní vzhled s LED osvětlením a nabízí mnoho úložného prostoru.
- ROZMĚRY: Stůl na oblékání má následující parametry: Šířka: 115 cm, Výška: 76 cm, Hloubka: 55 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Stůl na líčení je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice. Některé součásti článku jsou vyrobeny z kovu.
- ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, LED světelný řetěz, Montážní návod, Montážní materiál
Toaletní stolek Elise se zrcadlem, který je vybaven LED osvětlením zrcadla. To znamená, že se můžete dokonale nalíčit i za zhoršených světelných podmínek. Toaletní stolek Elise má také 5 zásuvek, které poskytují dostatek úložného prostoru pro vaše kosmetické přípravky. Díky svému stylovému vzhledu dokonale zapadne do každého moderního interiéru.
—
Technické údaje:
Barvy:
Bílá, Šedá
Rozměry:
115 x 76 x 55 cm (ŠxVxH)
Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm
Doplňkový materiál:
Kov
Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice
Čistá hmotnost bez obalu:
49.375 kg
Hrubá hmotnost včetně obalu:
52.35 kg
—
ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, LED světelný řetěz, Montážní návod, Montážní materiál
Nábytková řada „Elise“ zahrnuje elegantní toaletní stolky, které díky své nadčasové estetice a sofistikovanému designu představují harmonický doplněk každé místnosti.
| Ausführung: | toaletní stolek |
|---|---|
| Barva: | Bílý |
| Barva korpusu: | Šedá |
| Osvětlení: | LED řetěz |
| Provedení: | se zrcadlem a řetězem LED |
| Šířka: | 115cm |
| Výška: | 76cm |
| Délka: | 55cm |
| Hmotnost: | 52.2kg |





