Toaletní stolek Annabelle Bílá vysoký lesk/bílá 110 cm se zrcadlem LED a lavičkou Vicco Značkový
Původní cena byla: 8 319,00 Kč.3 327,60 KčAktuální cena je: 3 327,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- Toaletní stolek „Annabelle“ s osvětlením a lavicí je dokonalým doplňkem každé domácnosti.
- Toaletní skříňka se zrcadlem nabízí praktické funkce, jako je integrované osvětlení a dostatek úložného prostoru. Stylový toaletní stolek pro dokonalé nalíčení.
- ROZMĚRY: Toaletní stolek má 3 části a podrobné rozměry jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Toaletní stolek je vyroben ze snadno udržovatelné dřevotřísky o tloušťce 16 mm.
- ROZSAH DODÁVKY: toaletní stolek, stolička, LED zrcadlo, montážní návod, montážní materiál (dekorace nejsou součástí dodávky).
Toaletní stolek Annabelle – nezbytný doplněk každé královny krásy! Elegantní toaletní stolek z robustního dřeva dodá vašemu pokoji luxusní nádech. Díky zlatým detailům a elegantnímu bílému vzhledu se budete cítit jako hollywoodská diva. Díky praktickému zrcadlu a integrovanému osvětlení vykouzlíte dokonalý make-up během chvilky. Prostorné zásuvky nabízejí dostatek místa pro všechny vaše potřeby k líčení. Odpovídající stolička zajistí maximální pohodlí při stylingu. Nechte se Annabelle inspirovat a staňte se zářivou kráskou, kterou jste vždy chtěla být!
—
Technické údaje:
Barva:
Bílá vysoký lesk/bílá
Rozměry:
Šatní stolek:110 x 75,5 x 50 cm (ŠxVxH)
Stojan: 70 x 46 x 35 cm (ŠxVxH)
LED zrcadlo: 110 x 70 x 2.8 cm (šxvxh)
Materiál:
Třísková deska, 16 mm
Hmotnost výrobku:
52,73 kg
Hmotnost výrobku včetně obalu:
59 ks.52 kg
—
Obsah dodávky: Toaletní stolek, lavice, LED zrcadlo, návod k montáži, montážní materiál (dekorace nejsou součástí dodávky)
Toaletní stolek Annabelle zaujme svým elegantním bílým designem a nabízí velkorysý úložný prostor pro kosmetické přípravky a doplňky. Díky modernímu stylu a praktické funkci zrcadla je ideálním doplňkem každé ložnice nebo šatny.
| Ausführung: | toaletní stolek |
|---|---|
| Barva: | Bílý |
| Barva korpusu: | Bílý |
| Osvětlení: | LED zrcadlo |
| Provedení: | se zrcadlem LED a lavičkou |
| Stil: | Moderní |
| Šířka: | 110cm |
| Výška: | 75.5cm |
| Délka: | 50cm |
| Hmotnost: | 53.03kg |





