Toaletní stolek Annabelle Bílá vysoký lesk/bílá 110 cm se zrcadlem a stoličkou Vicco Ověřený
Původní cena byla: 6 909,00 Kč.2 763,60 KčAktuální cena je: 2 763,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- Toaletní stolek „Annabelle“ s taburetem je dobrou volbou do každé domácnosti. Díky svému stylovému designu se skvěle hodí do každé domácnosti.
- Stylový toaletní stolek se zrcadlem nabízí kvalitní toaletní skříňku a odpovídající taburet. Ideální místo pro líčení a styling pro každou milovnici krásy.
- ROZMĚRY: Toaletní stolek má 3 části a podrobné rozměry jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Toaletní stolek je vyroben ze snadno udržovatelné dřevotřísky o tloušťce 16 mm.
- ROZSAH DODÁVKY: toaletní stolek, zrcadlo, stolička, návod k montáži, montážní materiál (dekorace nejsou součástí dodávky).
Vždycky jste snili o vlastním toaletním stolku, na který byste se mohli každé ráno připravit na den? Toaletní stolek Annabelle tento sen přenese do vaší ložnice. Díky elegantnímu designu a praktickému zrcadlu není jen kusem nábytku, ale také místem, kde se můžete cítit jako princezna. Kvalitní povrchová úprava a pohodlná stolička udělají z nanášení make-upu příjemný zážitek. Dopřejte si tento luxusní toaletní stolek a ukažte se každý den ze své nejkrásnější stránky.
—
Technické údaje:
Barva:
Bílá vysoký lesk/bílá
Rozměry:
Terapeutický stolek: 110 x 75,5 x 50 cm (ŠxVxH)
Stolička: 33 x 67 x 33 cm (ŠxVxH)
Toaletní stolek Annabelle zaujme svým elegantním bílým designem a nabízí velkorysý úložný prostor pro kosmetické přípravky a doplňky. Díky modernímu stylu a praktické funkci zrcadla je ideálním doplňkem každé ložnice nebo šatny.
| Ausführung: | toaletní stolek |
|---|---|
| Barva: | Bílý |
| Barva korpusu: | Bílý |
| Osvětlení: | bez |
| Provedení: | se zrcadlem a stoličkou |
| Stil: | Moderní |
| Šířka: | 110cm |
| Výška: | 75.5cm |
| Délka: | 50cm |
| Hmotnost: | 54.63kg |





