Toaletní stolek Anja Bílá 139.8 cm s osvětlením LED a stoličkou Vicco Novinka
Původní cena byla: 7 079,00 Kč.2 831,60 KčAktuální cena je: 2 831,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- Objavte náš toaletný stolík Anja v žiarivo bielej farbe s velkým zrkadlom. Vrátane LED lampy, stolicky a toaletného stolíka pre vašu dokonalú kozmetickú rutinu.
- Toaletný stolík Anja zaujme priestrannými zásuvkami na optimálne uloženie make-upu. Tento toaletný stolík ponúka maximálnu funkcnost a organizáciu.
- MATERIÁL: Toaletný stolík: drevotrieska, 16 mm. Zrkadlo: sklo. Stolicka: pochrómovaná ocel, imitácia kože. LED svetelná retaz: plast. Starostlivost: Šetrné cistenie, vhodné prostriedky.
- ROZMERY VÝROBKU: toaletný stolík: 139,8 x 115 x 40 cm (ŠxVxH), zrkadlo: 80,2 x 60,3 cm (ŠxV), 52 kg. Svetelná LED retaz: Ø LED gule 5 cm, spolu: 400 cm (D), napájací kábel: 120 cm; 400 g. Stolicka: výška sedadla: 52-65 cm (V), 4,7 kg.
- ROZSAH DODANIA: Balenie obsahuje toaletný stolík vrátane montážneho materiálu a návodu, 1 LED lampu a 1 stolicku, aby ste mohli ihned zacat s kozmetickou rutinou.
Tento toaletný stolík zaujme velkorysým zrkadlom, ktoré vám poskytne komplexný pohlad na váš vzhlad a optimalizuje vašu kozmetickú starostlivost. Moderný dizajn je k dispozícii v štýlovej dvojfarebnej kombinácii, ktorá doplní váš interiér. Vdaka lahko udržiavatelnému povrchu zostane váš toaletný stolík vždy bez škvrn a lahko sa udržiava v cistote. Jednoduchá montáž vám umožní používat váš nový toaletný stolík rýchlo a jednoducho.
Psací stůl „Anja“ je moderní a funkční kus nábytku do pracovny. Nabízí dostatek prostoru pro knihy, notebook a další pracovní pomůcky.
| Ausführung: | toaletní stolek |
|---|---|
| Barva: | Bílý |
| Osvětlení: | LED řetěz |
| Provedení: | se zrcadlem, stoličkou a řetězem LED |
| Šířka: | 139.8cm |
| Výška: | 115cm |
| Délka: | 40cm |
| Hmotnost: | 57.4kg |





