Spodní skříňka kuchyňské linky Fame-Line Tmavě modrá s vysokým leskem 50 cm , AP Goldkraft Vicco Cenová Bomba
Původní cena byla: 5 329,00 Kč.2 131,60 KčAktuální cena je: 2 131,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- Kuchyňské skříňky Fame-Line nabízejí prvotřídní kvalitu s robustními kovovými úchytkami, praktickými panty s tichým dovíráním a kovovými pojezdy s plným výsuvem za příznivé ceny.
- Zásuvková skříňka do kuchyně má modulární konstrukci a nabízí možnost přidání dalších modulů.
- ROZMĚRY: Základní zásuvková skříňka má šířku 50 cm, výšku 82 cm a hloubku 51,6 cm. Všechny podrobné rozměry jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Kuchyňská linka je vyrobena z melaminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm, která se snadno udržuje. Čela jsou vyrobena z vysoce kvalitní MDF.
- ROZSAH DODÁVKY: Sada kuchyňské linky, pracovní deska, montážní návod, montážní materiál.
S řadou Fame-Line můžete do svého domova vnést pořádek. Různé konfigurace nabízejí správné řešení pro každou potřebu a podle potřeby lze přidat další moduly. Možnost přizpůsobení modulů vám umožní vytvořit si vlastní vysněnou konfiguraci. Čela z MDF a panty s tichým dovíráním zajišťují kvalitní provedení a hladké zavírání zásuvek. Ať už v obývacím pokoji, ložnici nebo kuchyni – řada Fame-Line nabízí dokonalou podporu pro každou místnost. Dopřejte si pocit většího prostoru a uspořádaného prostředí se systémem Fame-Line.
—
Technické údaje:
Barva skříně:
Bílá
barva přední strany:
Tmavě modrá s vysokým leskem
Barva pracovní desky:
Dub Goldkraft
Rozměry skříňky:
50 x 82 x 51,6 cm (ŠxVxH)
„Fame-Line“ nabízí kuchyňský a koupelnový nábytek s variabilními moduly v různých barvách a velikostech. Tento sortiment, vybavený panty s tichým dovíráním a výškově nastavitelnými nožičkami, umožňuje flexibilní řešení vybavení jednotlivými moduly nebo kompletními sestavami.
| Arbeitsplatte: | s WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodní skříňka |
| Barva: | Modrý |
| Barva korpusu: | Bílý |
| Provedení: | Spodní skříňka 50cm, s antracitovou PD |
| Stil: | Moderní |
| Šířka: | 50cm |
| Výška: | 82cm |
| Délka: | 60cm |
| Hmotnost: | 40.5kg |





