Spodní skříňka kuchyňské linky Fame-Line GreyBeige 50 cm , AP Goldkraft Vicco Ihned K Objednání
Původní cena byla: 5 769,00 Kč.2 307,60 KčAktuální cena je: 2 307,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- Kuchyňské skříňky Fame-Line nabízejí prvotřídní kvalitu s robustními kovovými úchytkami, praktickými panty s tichým dovíráním a kovovými pojezdy s plným výsuvem za příznivé ceny.
- Zásuvková skříňka do kuchyně má modulární konstrukci a nabízí možnost přidání dalších modulů.
- ROZMĚRY: Základní zásuvková skříňka má šířku 50 cm, výšku 82 cm a hloubku 51,6 cm. Všechny podrobné rozměry jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Kuchyňská linka je vyrobena ze snadno udržovatelné 16mm dřevotřísky s povrchovou úpravou z melaminové pryskyřice. Čela jsou vyrobena z vysoce kvalitní MDF.
- ROZSAH DODÁVKY: zásuvková základna jako stavebnice (poznámka: dekorace není součástí dodávky), montážní návod, montážní materiál.
Fame-Line je víc než jen kus nábytku, je to způsob, jak vyjádřit svou osobnost ve vaší domácnosti. Díky různým konfiguracím a možnosti dokoupení dalších modulů si můžete vytvořit vlastní interiér na míru a kdykoli jej přizpůsobit. Čelní plochy z MDF a panty s měkkým zavíráním zajišťují vysoce kvalitní vzhled a odolnost. Co je však důležitější, Fame-Line vám dává svobodu přizpůsobit si místnosti vlastním přáním a potřebám. Objevte nekonečné možnosti systému Fame-Line!
—
Technické údaje:
Barvy:
GreyBeige, Bílá
Antracit
Dub Goldkraft
Rozměry:
50 x 82 x 60 cm (ŠxVxH)
Vnitřní rozměry 468 x 688 x 480 mm (ŠxVxH)
Materiál:
Deska z dřevotřísky, 16 mm
Hmotnost dílce:
40.5 kg
Hmotnost článku včetně obalu:
43,3 kg
„Fame-Line“ nabízí kuchyňský a koupelnový nábytek s variabilními moduly v různých barvách a velikostech. Tento sortiment, vybavený panty s tichým dovíráním a výškově nastavitelnými nožičkami, umožňuje flexibilní řešení vybavení jednotlivými moduly nebo kompletními sestavami.
| Arbeitsplatte: | s WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodní skříňka |
| Barva: | Greige |
| Barva korpusu: | Bílý |
| Provedení: | Spodní skříňka 50cm, s antracitovou PD |
| Stil: | Moderní |
| Šířka: | 50cm |
| Výška: | 82cm |
| Délka: | 60cm |
| Hmotnost: | 39.7kg |





