Skříňka pod dřez R-Line Červená 80 cm , PD Dub Vicco Bezpečná Platba
Původní cena byla: 4 409,00 Kč.1 763,60 KčAktuální cena je: 1 763,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- INDIVIDUÁLNÍ PLÁNOVÁNÍ: Se spodními kuchyňskými skříňkami R-Line si kuchyni zařídíte přesně podle potřeb – nově nebo s možností rozšíření díky kompatibilním modulům.
- IDEÁLNÍ POD DŘEZ: Kuchyňská skříňka pod dřez nabízí dostatek prostoru pro sifon, koš a čisticí prostředky – vše přehledně a po ruce.
- ROZMĚRY: Skříňka pro dřez v kuchyni má následující parametry: Šířka: 80 cm, Výška: 81,6 cm, Hloubka: 60 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Kuchyňský nábytek je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
- ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka s pracovní deskou, montážní materiál, návod k montáži (není-li uvedeno jinak, nejsou součástí dodávky elektrické spotřebiče a dekorace).
Všechny moduly série R-Line lze flexibilně kombinovat. Můžete si tak sestavit kuchyni podle svých představ nebo rozšířit stávající řešení. Výškově nastavitelné nožky a různé varianty a barvy zajišťují optimální přizpůsobení.
Tato skříňka pod dřez o šířce 80 cm se dvěma dvířky nabízí dostatek prostoru. Vnitřní část je vhodná pro sifon, odpadkový koš i čisticí prostředky. Vše je přehledně uloženo a po ruce.
—
Technické údaje:
Barva korpusu:
Antracit
Barva přední strany:
Červená
Barva pracovní desky:
Zlatý mocný dub
Rozměry:
80 x 81.6 x 60 cm (ŠxVxH)
Vnitřní rozměry:
767 x 684 x 440 mm (ŠxVxH)
Tloušťka pracovní desky:
28 mm
Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm
Materiál pracovní desky:
Dřevotřísková deska, 28 mm
Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice
Počet přihrádek:
1
Počet nohou:
4
Počet dveří:
2
Čistá hmotnost bez obalu:
31.2 kg
Hrubá hmotnost včetně obalu:
33.93 kg
—
ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská spodní skříňka pro vlastní montáž (Poznámka: Dekorace není součástí dodávky), Montážní návod, Montážní materiál
„R-Line“ je všestranná řada nábytku s kuchyňskými linkami, komponenty připravenými k montáži a skříněmi pro domácnost, prádelnu a kreativní prostory. Nabízí širokou škálu barev a velikostí, což umožňuje individuální řešení pro každou místnost. Základní skříňky jsou vybaveny nastavitelnými nožičkami, takže je lze konfigurovat jednotlivě nebo jako kompletní sestavu, aby vyhovovaly různým potřebám a zlepšily funkčnost v různých prostředích.
| Arbeitsplatte: | s WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodní skříňka |
| Barva: | Červený |
| Barva korpusu: | antracit |
| Provedení: | Dřezová spodní skříňka 80 bezúchytková, dubovou PD |
| Stil: | bez rukojeti |
| Worktop material: | Dřevotřísková deska, 28 mm |
| Šířka: | 80cm |
| Výška: | 81.6cm |
| Délka: | 60cm |
| Hmotnost: | 31.2kg |





