Sezónní Sleva Skříňka pod dřez Fame-Line Tmavě šedá 80 cm s policí, bez pracovní desky Vicco
Původní cena byla: 3 529,00 Kč.1 411,60 KčAktuální cena je: 1 411,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- S naší základní jednotkou z řady Fame-Line děláte pro svůj domov dobré rozhodnutí. Stylový vzhled a optimální funkčnost vás nadchnou.
- Kuchyňská linka nabízí možnost dokoupení dalších modulů a jejich uspořádání podle potřeby.
- ROZMĚRY: Skříňka pro dřez v kuchyni má následující parametry: Šířka: 80 cm, Výška: 82cm, Hloubka: 51,6 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Kuchyňská linka je vyrobena z melaminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm, která se snadno udržuje. Čela jsou vyrobena z vysoce kvalitní MDF
- ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka jako stavebnice, montážní návod, montážní materiál.
—
Tekniske data:
Farver:
Mørkeblå højglans, Antracit
Mål:
80 x 82 x 51,6 cm (BxHxD)
Materiale:
Spånplade, 16 mm
Overflade:
Melaminharpiksbelægning
Nettovægt uden emballage:
31 kg
Bruttovægt inkl. emballage:
34 kg
—
LEVERINGSOMFANG: Køkkenbaseenhed til selvmontering (Bemærk: Dekoration er ikke inkluderet i leveringen), Monteringsvejledning, Monteringsmateriale
„Fame-Line“ nabízí kuchyňský a koupelnový nábytek s variabilními moduly v různých barvách a velikostech. Tento sortiment, vybavený panty s tichým dovíráním a výškově nastavitelnými nožičkami, umožňuje flexibilní řešení vybavení jednotlivými moduly nebo kompletními sestavami.
| Arbeitsplatte: | bez WT |
|---|---|
| Barva: | Šedá |
| Barva korpusu: | antracit |
| Provedení: | Spodní skříňka 80 cm |
| Stil: | Moderní |
| dritte Farbe: | Šedá |
| Šířka: | 80cm |
| Výška: | 82cm |
| Délka: | 51.6cm |
| Hmotnost: | 30.95kg |





