Přední panel Fame-Line Bílý venkovský dům 45 cm bez pracovní desky Vicco Oblíbený
Původní cena byla: 1 119,00 Kč.447,60 KčAktuální cena je: 447,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- Optimální design kuchyňského nábytku: řada Fame-Line je dobrou volbou pro každou domácnost a je radost ji používat.
- Modulární čelo myčky lze podle potřeby prodloužit a výškově nastavit. Flexibilita a možnost přizpůsobení individuálním potřebám
- ROZMĚRY: Čelo myčky má šířku 45 cm, výšku 67,4 cm a hloubku 1,6 cm. Všechny podrobné rozměry jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Deska je vyrobena z melaminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm, která se snadno udržuje.
- ROZSAH DODÁVKY: Sada kuchyňského panelu, montážní návod, montážní materiál
Proměňte svou kuchyň v opravdovou atrakci díky čelnímu panelu ze série Fame-Line! Tento čelní panel pro myčky nádobí je dokonalým prvkem pro vaši vestavěnou kuchyň a nechá váš kuchyňský nábytek zazářit v nové nádheře. Díky různým možnostem konfigurace lze tento modul libovolně přestavovat a dokonale přizpůsobit vašim představám. Kdykoli lze dokoupit další moduly, aby bylo vaše kompletní kuchyňské řešení dokonalé. Dopřejte si čelní panel z řady Fame-Line již nyní a proměňte svou kuchyni v opravdovou ozdobu!
—
Technické údaje:
Barva čelního panelu:
Dub Goldkraft
barva přední strany:
Bílý venkovský dům
Rozměry
45 x 67,4 x 1,6 cm (ŠxVxH)
Materiál:
Deska, 16 mm
Povrch:
Povrchová úprava: melaminová pryskyřice
Hmotnost výrobku:
4 kg
Hmotnost výrobku včetně obalu:
4 kg
. Balení:
9,8 kg
—
OBSAH DODÁVKY: Panel myčky nádobí jako stavebnice (pozn.: dekorace není součástí dodávky), montážní návod, montážní materiál.
„Fame-Line“ nabízí kuchyňský a koupelnový nábytek s variabilními moduly v různých barvách a velikostech. Tento sortiment, vybavený panty s tichým dovíráním a výškově nastavitelnými nožičkami, umožňuje flexibilní řešení vybavení jednotlivými moduly nebo kompletními sestavami.
| Arbeitsplatte: | bez WT |
|---|---|
| Barva: | Bílý |
| Barva korpusu: | Dub Goldkraft |
| Provedení: | Panel myčky 45 cm |
| Stil: | Moderní |
| dritte Farbe: | Bílý |
| Šířka: | 45cm |
| Výška: | 67.4cm |
| Délka: | 1.6cm |
| Hmotnost: | 4.25kg |





