Přední panel Fame-Line Anthrazit-Gold Landhaus 60 cm Vicco Dokud Zásoby Vydrží
Původní cena byla: 1 389,00 Kč.555,60 KčAktuální cena je: 555,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- Optimální design kuchyňského nábytku: řada Fame-Line je dobrou volbou pro každou domácnost a je radost ji používat.
- Modulární čelo myčky lze podle potřeby prodloužit a výškově nastavit. Flexibilita a možnost přizpůsobení individuálním požadavkům.
- ROZMĚRY: Čelo myčky má šířku 60 cm, výšku 67,4 cm a hloubku 1,6 cm. Všechny podrobné rozměry jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Deska je vyrobena z melaminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm, která se snadno udržuje.
- ROZSAH DODÁVKY: Sada kuchyňského panelu, montážní návod, montážní materiál
Proměňte svou kuchyň v opravdovou atrakci díky čelnímu panelu ze série Fame-Line! Tento čelní panel pro myčky nádobí je dokonalým prvkem pro vaši vestavěnou kuchyň a nechá váš kuchyňský nábytek zazářit v nové nádheře. Díky různým možnostem konfigurace lze tento modul libovolně přestavovat a dokonale přizpůsobit vašim představám. Kdykoli lze dokoupit další moduly, aby bylo vaše kompletní kuchyňské řešení dokonalé. Dopřejte si čelní panel z řady Fame-Line již nyní a proměňte svou kuchyni v opravdovou ozdobu!
—
Technické údaje:
Barva čelního panelu:
Antracitová
barva přední strany:
Anthrazit-Gold Landhaus
Rozměry:
60 x 67,4 x 1,6 cm (ŠxVxH)
Materiál:
Deska, 16 mm
Další materiál:
MDF
Hmotnost výrobku:
5 kg
Hmotnost výrobku včetně obalu:
5 kg
. Balení:
6 kg
„Fame-Line“ nabízí kuchyňský a koupelnový nábytek s variabilními moduly v různých barvách a velikostech. Tento sortiment, vybavený panty s tichým dovíráním a výškově nastavitelnými nožičkami, umožňuje flexibilní řešení vybavení jednotlivými moduly nebo kompletními sestavami.
| Arbeitsplatte: | bez WT |
|---|---|
| Barva: | antracit |
| Barva korpusu: | antracit |
| Provedení: | Přední panel 60 cm bez rukojeti |
| Stil: | Moderní |
| dritte Farbe: | antracit |
| Šířka: | 60cm |
| Výška: | 67.4cm |
| Délka: | 1.6cm |
| Hmotnost: | 4.8kg |





