Sleva!
Nejlepší Volba Toaletní stolek Anja Bílá/Sonoma 139.8 cm Vicco
Původní cena byla: 5 259,00 Kč.2 103,60 KčAktuální cena je: 2 103,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Informace o výrobku „Toaletní stolek Anja Bílá/Sonoma 139.8 cm Vicco“
- Objavte našu toaletnú skrinku Anja v žiarivej bielej farbe Sonoma. S velkorysými policami a elegantným zrkadlom je dokonalým doplnkom vašej spálne.
- Táto toaletná skrinka s velkým zrkadlom ponúka absolútne výhody. Vdaka zásuvke na make-up a velkorysému úložnému priestoru bude vaša každodenná rutina bezproblémová a organizovaná.
- MATERIÁL: toaletný stolík je vyrobený z 16 mm drevotrieskovej dosky, zrkadlo je z kvalitného skla. Na údržbu odporúcame jemné cistiace prostriedky a mäkkú handricku.
- ROZMERY VÝROBKU: toaletný stolík má rozmery 139,8 x 115 x 40 cm (ŠxVxH) a zrkadlo má rozmery 80,2 x 60,3 cm (ŠxVxH). Celková hmotnost je 52,2 kg.
- ROZSAH DODANIA: Balenie obsahuje toaletný stolík, ako aj potrebný montážny materiál a podrobný návod na montáž pre jednoduchú a bezproblémovú inštaláciu.
Toaletný stolík s velkým zrkadlom – ideálny na optimalizáciu vášho štýlu. Tento kus nábytku zaujme svojím moderným dizajnom v prítažlivej dvojfarebnej kombinácii. Lahko udržiavatelný povrch zarucuje dlhotrvajúcu krásu a jednoduché cistenie. Vdaka nekomplikovanej montáži si môžete svoj nový toaletný stolík užívat co najrýchlejšie.
Psací stůl „Anja“ je moderní a funkční kus nábytku do pracovny. Nabízí dostatek prostoru pro knihy, notebook a další pracovní pomůcky.
| Ausführung: | toaletní stolek |
|---|---|
| Barva: | Bílý |
| Barva korpusu: | Dub sonoma |
| Osvětlení: | bez |
| Provedení: | Toaletní stolek + zrcadlo |
| Šířka: | 139.8cm |
| Výška: | 115cm |
| Délka: | 40cm |
| Hmotnost: | 52.2kg |





