Nakupujte Hned Toaletní stolek Sherry Sonoma 90 cm se zrcadlem Vicco
Původní cena byla: 4 769,00 Kč.1 907,60 KčAktuální cena je: 1 907,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- Styling v domácnosti je nyní s novým toaletním stolkem „Sherry“ ještě jednodušší. Optimalizovaný design se dokonale hodí do každé domácnosti.
- Moderní toaletní stolek se zrcadlem má široké zrcadlo a nabízí dostatek úložného prostoru.
- ROZMĚRY: Kosmetický stůl má následující parametry: Šířka: 90 cm, Výška: 75 cm, Hloubka: 40 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Stolek na líčení je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
- ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, Zrcadlo, Montážní návod, Montážní materiál
Moderní toaletní stolek má široké zrcadlo a 4 prostorné zásuvky, které nabízejí dostatek úložného prostoru pro všechny kosmetické produkty. Elegantní design v kombinaci s vysoce kvalitní povrchovou úpravou dělají z toaletního stolku skutečnou ozdobu ložnice.
—
Technické údaje:
Barvy:
Sonoma, Bílá
Rozměry:
90 x 75 x 40 cm (ŠxVxH)
Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm
Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice
Čistá hmotnost bez obalu:
36.42 kg
Hrubá hmotnost včetně obalu:
38.4 kg
—
ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, Zrcadlo, Montážní návod, Montážní materiál
Série nábytku „Sherry“ zahrnuje vybavení ložnice včetně toaletních stolků. S mnoha různými možnostmi v různých konfiguracích nabízí všestranné možnosti designu. Dodejte své ložnici osobitý vzhled s nábytkem ze série „Sherry“.
| Ausführung: | toaletní stolek |
|---|---|
| Barva: | Dub sonoma |
| Osvětlení: | bez |
| Provedení: | Toaletní stolek + zrcadlo |
| Stil: | Moderní |
| Šířka: | 90cm |
| Výška: | 75cm |
| Délka: | 40cm |
| Hmotnost: | 38.4kg |





