Nakupujte Hned Spodní skříňka kuchyňské linky Fame-Line Tmavě modrá s vysokým leskem 40 cm , PD Mramor Vicco
Původní cena byla: 3 869,00 Kč.1 547,60 KčAktuální cena je: 1 547,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- Kuchyňské skříňky Fame-Line nabízejí prvotřídní kvalitu s robustními kovovými úchytkami, praktickými panty s tichým dovíráním a kovovými pojezdy s plným výsuvem za příznivé ceny.
- Zásuvková skříňka do kuchyně nabízí možnost přidání dalších modulů a změnu uspořádání modulu podle potřeby.
- ROZMĚRY: Základní zásuvková skříňka má šířku 40 cm, výšku 82 cm a hloubku 51,6 cm. Všechny podrobné rozměry jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Kuchyňská linka je vyrobena z melaminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm, která se snadno udržuje. Čela jsou vyrobena z vysoce kvalitní MDF.
- ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka s pracovní deskou jako stavebnice, montážní návod, montážní materiál.
Tato kuchyňská spodní skříňka z řady Fame-Line je skutečnou ozdobou každé kuchyně. Díky své zásuvce nabízí dostatek úložného prostoru pro kuchyňské náčiní, nádobí apod. Zásuvková skříňka zaujme nejen svou funkčností, ale také moderním designem. Čela z MDF v kombinaci se závěsy s tichým dovíráním vytvářejí stylové akcenty a zajišťují pohodlné ovládání. Díky přestavitelným modulům lze kuchyňskou skříňku libovolně přizpůsobit a kdykoli dokoupit další moduly. Tento kus kuchyňského nábytku vnese do kuchyně nádech luxusu. Pokud hledáte stylový, kvalitní a funkční kuchyňský nábytek, řada Fame-Line je pro vás jako stvořená.
—
Technické údaje:
Barva korpusu:
Dub Goldkraft
barva přední strany:
Tmavě modrá vysoký lesk
Barva desky:
Mramorově bílá
Rozměry skříňky:
40 x 82 x 51,6 cm (ŠxVxH)
„Fame-Line“ nabízí kuchyňský a koupelnový nábytek s variabilními moduly v různých barvách a velikostech. Tento sortiment, vybavený panty s tichým dovíráním a výškově nastavitelnými nožičkami, umožňuje flexibilní řešení vybavení jednotlivými moduly nebo kompletními sestavami.
| Arbeitsplatte: | s WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodní skříňka |
| Barva: | Modrý |
| Barva korpusu: | Dub Goldkraft |
| Provedení: | Zásuvková skříň 40 cm s pracovní deskou |
| Stil: | Moderní |
| Šířka: | 40cm |
| Výška: | 82cm |
| Délka: | 60cm |
| Hmotnost: | 25.1kg |





