Kosmetický stolek Sherry Bílá/Sonoma 120 cm Vicco Cenový Hit
Původní cena byla: 4 549,00 Kč.1 819,60 KčAktuální cena je: 1 819,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- S toaletním stolkem „Sherry“ děláte pro svůj domov dobré rozhodnutí. Optimální design se hodí do každé domácnosti a zajistí stylový vzhled.
- Toaletní stolek se zrcadlem má praktické police a zásuvky pro přehledné uložení kosmetiky a doplňků.
- ROZMĚRY: Kosmetický stolek má následující rozměry:
Šířka: 120 cm
Hloubka: 55 cm
Výška: 75 cm - MATERIÁL: Toaletní stolek je vyroben ze snadno udržovatelné dřevotřísky o tloušťce 16 mm.
- ROZSAH DODÁVKY: toaletní stolek * 2, návod k montáži, montážní materiál
Elegantní toaletní stolek „Sherry“ je dokonalým společníkem pro všechny milovnice krásy. Díky svému praktickému designu nabízí dostatek úložného prostoru pro všechny vaše líčidla a pečující produkty. Velké zrcadlo vám umožní dokonale nastavit make-up a dotvořit váš styling. Nechte se „Sherry“ každé ráno nově inspirovat a začněte den se zářivým úsměvem na tváři. Dopřejte si tento luxusní toaletní stolek a ciťte se jako pravá hollywoodská diva!
—
Technické údaje:
Barvy:
Bílá/Sonoma, Sonoma
Rozměry:
120 x 75 x 55 cm (ŠxVxH)
Materiál:
Deska z dřevotřísky, 16 mm
Hmotnost výrobku:
40 ks.4 kg
Hmotnost výrobku včetně obalu:
43,2 kg
—
OBSAH DODÁVKY: Toaletní stolek * 2, montážní návod, montážní materiál
Série nábytku „Sherry“ zahrnuje vybavení ložnice včetně toaletních stolků. S mnoha různými možnostmi v různých konfiguracích nabízí všestranné možnosti designu. Dodejte své ložnici osobitý vzhled s nábytkem ze série „Sherry“.
| Ausführung: | toaletní stolek |
|---|---|
| Barva: | Bílý |
| Barva korpusu: | Dub sonoma |
| Osvětlení: | bez |
| Provedení: | Bez zrcadla |
| Stil: | Moderní |
| Šířka: | 120cm |
| Výška: | 75cm |
| Délka: | 55cm |
| Hmotnost: | 40.4kg |





