Jen Po Omezenou Doba Spodní skříňka kuchyňské linky R-Line Bílá 60 cm , AP Anthracite Vicco
Původní cena byla: 4 309,00 Kč.1 723,60 KčAktuální cena je: 1 723,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- INDIVIDUÁLNÍ PLÁNOVÁNÍ: Se spodními kuchyňskými skříňkami R-Line si kuchyni zařídíte přesně podle potřeb – nově nebo s možností rozšíření díky kompatibilním modulům.
- VELKÝ ÚLOŽNÝ PROSTOR: Spodní kuchyňská skříňka se dvěma dvířky a zásuvkou nabízí místo pro příbory nahoře a hrnce dole – přehledné a dostupné.
- ROZMĚRY: Základní zásuvková skříňka má šířku 60 cm, výšku 81,6 cm a hloubku 60 cm. Všechny podrobné rozměry jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Kuchyňský nábytek je vyroben ze snadno udržovatelné dřevotřísky o tloušťce 16 mm s povrchovou úpravou z melaminové pryskyřice.
- ROZSAH DODÁVKY: zásuvková skříňka s pracovní deskou, montážní materiál, návod k montáži (není-li uvedeno jinak, elektrické spotřebiče a dekorace nejsou součástí dodávky).
Všechny moduly série R-Line lze flexibilně kombinovat. Můžete si tak sestavit kuchyni podle svých představ nebo rozšířit stávající řešení. Výškově nastavitelné nožky a různé varianty a barvy zajišťují optimální přizpůsobení.
Tato spodní kuchyňská skříňka se dvěma dvířky a velkou zásuvkou nabízí dostatek úložného prostoru. Příbory a drobnosti uložíte do zásuvky, větší věci jako hrnce či pánve dovnitř skříňky. Vše máte přehledně po ruce.
—
Technické údaje:
Barva korpusu:
Antracit
Barva přední strany:
Bílá
Barva pracovní desky:
Antracit
Rozměry:
60 x 81.6 x 60 cm (ŠxVxH)
Vnitřní rozměry:
567 x 684 x 440 mm (ŠxVxH)
Vnitřní rozměry zásuvky:
510 x 80 x 384 mm (ŠxVxH)
Tloušťka pracovní desky:
28 mm
Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm
Materiál pracovní desky:
Dřevotřísková deska, 28 mm
Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice
Počet přihrádek:
3
Počet polic:
1
Počet zásuvek:
1
Počet nohou:
4
Počet dveří:
2
Čistá hmotnost bez obalu:
29.99 kg
Hrubá hmotnost včetně obalu:
32.78 kg
—
ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská skříňka s pracovní deskou, montážní materiál, návod k montáži (není-li uvedeno jinak, nejsou součástí dodávky elektrické spotřebiče a dekorace).
„R-Line“ je všestranná řada nábytku s kuchyňskými linkami, komponenty připravenými k montáži a skříněmi pro domácnost, prádelnu a kreativní prostory. Nabízí širokou škálu barev a velikostí, což umožňuje individuální řešení pro každou místnost. Základní skříňky jsou vybaveny nastavitelnými nožičkami, takže je lze konfigurovat jednotlivě nebo jako kompletní sestavu, aby vyhovovaly různým potřebám a zlepšily funkčnost v různých prostředích.
| Arbeitsplatte: | s WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodní skříňka |
| Barva: | Bílý |
| Barva korpusu: | antracit |
| Provedení: | Zásuvková podstavná skříňka 60 cm bez úchytek AP antracitová |
| Stil: | bez rukojeti |
| Worktop material: | Dřevotřísková deska, 28 mm |
| Šířka: | 60cm |
| Výška: | 81.6cm |
| Délka: | 60cm |
| Hmotnost: | 29.99kg |





