Doprava Zdarma Toaletní stolek Bella Černá 120 cm s LED zrcadlem a stoličkou Vicco
Původní cena byla: 3 819,00 Kč.1 527,60 KčAktuální cena je: 1 527,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- Toaletný stolík Vicco Bella je elegantný kozmetický stolík so zrkadlom a stolickou. Toaletný stolík s osvetlením je ideálny na lícenie a styling – najmä pre dievcatá.
- Dve zásuvky v pôsobivom 3D vzhlade – ideálne miesto pre vaše kozmetické pomôcky. Pútavý doplnok na toaletnom stolíku a skutocný pútac pozornosti vo vašej izbe.
- ROZMĚRY: Stůl na oblékání má následující parametry: Šířka: 120 cm, Výška: 76 cm, Hloubka: 37 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Stůl na líčení je tvořen snadno udržovatelným MDF.
- ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, Stolička, Zrcadlo LED, Montážní návod, Montážní materiál
Vdaka dvom zásuvkám v 3D vzhlade elegantne spája funkcnost a dizajn.
Lakovaná povrchová úprava dodá toaletnému stolíku luxusný vzhlad.
Zrkadlo s integrovaným LED osvetlením a dotykovým spínacom sa postará o dokonalé osvetlenie.
Vyberte si z 3 farieb svetla s možnostou stmievania a vytvorte atmosféru pre každú príležitost.
—
Technické údaje:
Barva:
Černý vysoký lesk
Rozměry:
120 x 76 x 37 cm (ŠxVxH)
Materiál:
MDF
Čistá hmotnost bez obalu:
24.51 kg.
Hrubá hmotnost včetně obalu:
25.5 kg.
Série nábytku „Bella“ zahrnuje nábytek do ložnice, toaletní stolky, obývací pokoj a nábytek do pracovny. Pomocí různých barevných kombinací a různých možností nábytku můžete vytvořit stylový a funkční prostor.
| Ausführung: | toaletní stolek |
|---|---|
| Barva: | Černý |
| Osvětlení: | LED zrcadlo |
| Provedení: | se zrcadlem LED a stoličkou |
| Šířka: | 120cm |
| Výška: | 76cm |
| Délka: | 37cm |
| Hmotnost: | 25kg |





