Doprava Zdarma Konferenční stůl Bílá 36.8 x 30.8 cm Vicco
Původní cena byla: 879,00 Kč.351,60 KčAktuální cena je: 351,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- Náš mobilní podstavec nabízí povrch odolný proti poškrábání a snadno udržovatelný díky povlaku z melaminové pryskyřice.
- Praktický pojízdný podstavec nabízí kromě skládacího boxu také flexibilní úložný prostor pro nejrůznější náčiní.
- ROZMĚRY: Stolník s kolečky má následující parametry: Šířka: 36 cm, Výška: 42 cm, Hloubka: 31 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Stolík pro obývací pokoj je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
- ROZSAH DODÁVKY: Konferenční stolek, Montážní návod, Montážní materiál
Nabízíme vám produkt, který bez problémů umístíte na svůj stůl a můžete jej snadno kombinovat s jinými kousky nábytku. Tento univerzální produkt nabízí mnoho výhod. Jeho instalace na stůl je velmi jednoduchá a snadná, díky čemuž se s ním budete cítit pohodlně a ušetříte si spoustu času. Tento produkt lze snadno kombinovat s jinými kousky nábytku, takže jeho použití je velmi variabilní a můžete si jej přizpůsobit svým potřebám. Pokud hledáte univerzální produkt, který vám ulehčí život, neváhejte a pořiďte si náš
—
Technické údaje:
Barva:
Bílá
Rozměry:
36 x 42 x 31 cm (ŠxVxH)
Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm
Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice
Čistá hmotnost bez obalu:
4.51 kg.
Hrubá hmotnost včetně obalu:
5.5 kg.
—
ROZSAH DODÁVKY: Konferenční stolek, Montážní návod, Montážní materiál
| Barva: | Bílý |
|---|---|
| Provedení: | 1 přihrádka |
| Stil: | Skandinávské |
| Worktop material: | Dřevotřískové desky |
| Šířka: | 36.8cm |
| Výška: | 42.4cm |
| Délka: | 30.8cm |
| Hmotnost: | 5.5kg |





