Akční Cena Toaletní stolek Taylor Bílá 80 cm s LED osvětlením Vicco
Původní cena byla: 3 039,00 Kč.1 215,60 KčAktuální cena je: 1 215,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- Toaletný stolík Vicco Taylor so zrkadlom LED v bielej farbe je váš elegantný toaletný stolík. Vdaka zásuvkám ponúka priestor na vaše doplnky na lícenie. Ideálny na váš každodenný styling!
- Toaletný stolík s integrovaným zrkadlom LED vám ponúka výhody. Jeho otvorená konštrukcia a policky poskytujú praktický úložný priestor pre vašu kozmetiku. Nevyhnutný doplnok pre váš štýlový rituál lícenia!
- ROZMĚRY: Stůl na oblékání má následující parametry: Šířka: 80 cm, Výška: 146,5 cm, Hloubka: 40 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Stůl na líčení je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
- ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, LED světelný řetěz, Montážní návod, Montážní materiál
Vdaka integrovanému zrkadlu LED si môžete vždy vycarit dokonalé svetlo pre svoj make-up – bez ohladu na dennú dobu. Náš toaletný stolík kombinuje nadcasovú eleganciu s modernými akcentmi a ponúka aj dostatok úložného priestoru na kozmetiku a doplnky. Povrch stolíka sa velmi lahko cistí, takže sa môžete plne sústredit na svoj rituál krásy. Vdaka návodu na montáž a dodanému montážnemu materiálu je montáž tohto toaletného stolíka nekomplikovaná a bez stresu.
Nábytková řada „Taylor“ zahrnuje elegantní toaletní stolky, které díky své nadčasové estetice a sofistikovanému designu představují harmonický doplněk každé místnosti.
| Ausführung: | toaletní stolek |
|---|---|
| Barva: | Bílý |
| Osvětlení: | LED řetěz |
| Provedení: | se zrcadlem a řetězem LED |
| Šířka: | 80cm |
| Výška: | 146.5cm |
| Délka: | 40cm |
| Hmotnost: | 27.5kg |





