Konferenční stolek Marian Zlatý dub power/antracit 70 x 36.6 cm s kolečky Vicco Nízká Cena
Původní cena byla: 1 459,00 Kč.583,60 KčAktuální cena je: 583,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- Společenský stůl „Marian“ na kolečkách je dokonalým doplňkem každé domácnosti. Díky optimalizovanému designu a stylovému vzhledu je dobrou volbou do každého obytného prostoru.
- Postranní stolek na kolečkách zaujme svou prostorností a funkčností. Vyznačuje se také svou odolností a spolehlivostí.
- ROZMĚRY: Obývací stůl s kolečky má tyto rozměry: hloubka 36,6 cm, šířka 70 cm a výška 61 cm.
- MATERIÁL: Konferenční stolek je vyroben ze snadno udržovatelné dřevotřísky o tloušťce 16 mm.
- ROZSAH DODÁVKY: Konferenční stolek, návod k montáži, montážní materiál (dekorace nejsou součástí dodávky).
Marian je moderní stolník s kolečky, který se skvěle hodí do obývacího pokoje. Je pohyblivý, prostorný a funkční, což usnadňuje jeho použití. Díky trvanlivosti a spolehlivosti se jedná o ideální doplněk pro váš domov. Marian je praktický stolík na kolečkách, který vám usnadní život a dodá vašemu obývacímu pokoji eleganci a moderní vzhled.
—
Technické údaje:
Barva:
Zlatý dub power/antracit
Rozměry:
70 x 61 x 36.6 cm (ŠxVxH)
Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm
Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice
Čistá hmotnost bez obalu:
13 kg
Hrubá hmotnost včetně obalu:
14.75 kg
—
ROZSAH DODÁVKY: Konferenční stolek, Montážní návod, Montážní materiál
Nábytková řada „Marian“ zaujme stylovými konferenčními stolky v moderním designu. Jejich jednoduchá elegance a kvalitní zpracování z nich dělají ozdobu každého obývacího pokoje.
| Barva: | Dub Goldkraft |
|---|---|
| Barva korpusu: | antracit |
| Provedení: | Konferenční stolek |
| Stil: | Moderní |
| Worktop material: | Dřevotřískové desky |
| Šířka: | 70cm |
| Výška: | 61cm |
| Délka: | 36.6cm |
| Hmotnost: | 13kg |





