Konferenční stolek Milan Antracit/zlatý dub 92.2 x 65 cm Vicco Bezpečná Platba
Původní cena byla: 2 359,00 Kč.943,60 KčAktuální cena je: 943,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- Náš obývací stůl „Milan“ je díky svému optimálnímu designu a příjemnému používání vhodnou volbou do každé domácnosti.
- Obývací stůl se zásuvkou nabízí prostornou výsuvnou zásuvku a otevřenou polici pro další úložný prostor.
- ROZMĚRY: Šuplíkový stolek má šířku 92,2 cm, výšku 48,1 cm a hloubku 65 cm. Všechny podrobné rozměry jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Rozkládací stolek je vyroben ze snadno udržovatelné dřevotřísky o tloušťce 16 mm s povrchovou úpravou z melaminové pryskyřice.
- ROZSAH DODÁVKY: Konferenční stolek, montážní návod, montážní materiál. (Dekorace nejsou součástí dodávky)
Konferenční stolek „Milan“ je dokonalým společníkem do vašeho obývacího pokoje. Díky jednoduchému designu a výsuvné zásuvce nabízí nejen dostatek úložného prostoru, ale také praktický způsob, jak mít během příjemných televizních večerů svačinu nebo nápoje neustále po ruce. Milan však nezaujme jen svými praktickými vlastnostmi. Jako součást řady Milan nabízí také mnoho možností, jak si zútulnit domov. Objevte mnoho možností a udělejte si z „Milana“ svého osobního favorita.
—
Technické údaje:
Barvy:
Antracitová, zlatý dub
Rozměry:
92,2 x 48 cm.1 x 65 cm (šxvxh)
Materiál:
Deska z dřevotřísky, 16 mm
Povrch:
Povrchová úprava z melaminové pryskyřice
Hmotnost výrobku:
25,2 kg
Hmotnost výrobku včetně obalu:
28,2 kg
—
PODMÍNKA DODÁNÍ: Konferenční stolek, návod k montáži, montážní materiál. (Dekorace nejsou součástí dodávky)
Nábytková série „Milan“ nabízí konferenční stolky se zásuvkami v různých barevných kombinacích. Doplňte svůj obývací prostor stylovým konferenčním stolkem ze série „Milan“.
| Barva: | antracit |
|---|---|
| Barva korpusu: | Dub Goldkraft |
| Provedení: | Konferenční stolek |
| Stil: | Moderní |
| Worktop material: | Dřevotřískové desky |
| Šířka: | 92.2cm |
| Výška: | 48cm |
| Délka: | 65cm |
| Hmotnost: | 25.2kg |





