Doprava Zdarma Kuchyňský ostrov Fame-Line Tmavě modrá s vysokým leskem 60 cm bez pracovní desky Vicco
Původní cena byla: 2 779,00 Kč.1 111,60 KčAktuální cena je: 1 111,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- Kuchyňské skříňky Fame-Line nabízejí prvotřídní kvalitu s robustními kovovými úchytkami, praktickými panty s tichým dovíráním a kovovými pojezdy s plným výsuvem za příznivé ceny.
- Navrhněte si kuchyň svých snů: „Fame-Line“ vám umožňuje přizpůsobit si kuchyň na míru kombinací různých modulů.
- ROZMĚRY: Ostrůvková kuchyňská linka má šířku 60 cm, výšku 82 cm a hloubku 70 cm. Všechny podrobné rozměry jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Samostatný kuchyňský nábytek je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice. Čelní plochy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní MDF.
- ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňský ostrov, (Pokud není uvedeno jinak, elektrospotřebiče a dekorace nejsou součástí dodávky.)Montážní návod, Montážní materiál
—
Tekniske data:
Farver:
Mørkeblå højglans, Hvid
Mål:
60 x 82 x 70 cm (BxHxD)
Materiale:
Spånplade, 16 mm
Overflade:
Melaminharpiksbelægning
Nettovægt uden emballage:
18 kg
Bruttovægt inkl. emballage:
21 kg
—
LEVERINGSOMFANG: Køkkenø, (Medmindre andet er angivet, er elektriske apparater og dekoration ikke inkluderet i leveringen.)Monteringsvejledning, Monteringsmateriale
„Fame-Line“ nabízí kuchyňský a koupelnový nábytek s variabilními moduly v různých barvách a velikostech. Tento sortiment, vybavený panty s tichým dovíráním a výškově nastavitelnými nožičkami, umožňuje flexibilní řešení vybavení jednotlivými moduly nebo kompletními sestavami.
| Arbeitsplatte: | bez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodní skříňka |
| Barva: | Modrý |
| Barva korpusu: | Bílý |
| Provedení: | Policová ostrůvková spodní skříňka 60 cm |
| Stil: | Moderní |
| Šířka: | 60cm |
| Výška: | 82cm |
| Délka: | 30cm |
| Hmotnost: | 17.2kg |





