Spodní skříňka kuchyňské linky Fame-Line Tmavě modrá s vysokým leskem 80 cm s policí, PD Mramor Vicco Tovární Cena
Původní cena byla: 4 819,00 Kč.1 927,60 KčAktuální cena je: 1 927,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- Kuchyňské skříňky Fame-Line nabízejí prvotřídní kvalitu s robustními kovovými úchytkami, praktickými panty s tichým dovíráním a kovovými pojezdy s plným výsuvem za příznivé ceny.
- Navrhněte si kuchyň svých snů: „Fame-Line“ vám umožní vytvořit si vlastní kombinaci různých modulů.
- ROZMĚRY: Kuchyňská spodní skříňka má šířku 80 cm, výšku 82 cm a hloubku 60 cm. Všechny podrobné rozměry jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Kuchyňský nábytek je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice. Čelní plochy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní MDF.
- ROZSAH DODÁVKY: Kuchyňská spodní skříňka jako stavebnice (poznámka: dekorace nejsou součástí dodávky), montážní návod, montážní materiál.
Spodní kuchyňská skříňka Fame-Line je nezbytnou součástí každé kuchyně. Díky elegantním MDF čelům spojuje funkčnost a moderní design. Nabízí dostatek úložného prostoru a praktickou polici. Je dostupná v různých barvách a konfiguracích, snadno ji přizpůsobíte svým potřebám. Možnost přidání dalších modulů.
—
Technické údaje:
Barva skříňky:
Dub Goldkraft
barva přední strany:
Tmavě modrá vysoký lesk
Barva pracovní desky:
Mramorově bílá
Rozměry skříňky:
80 x 82 x 51,6 cm (ŠxVxH)
„Fame-Line“ nabízí kuchyňský a koupelnový nábytek s variabilními moduly v různých barvách a velikostech. Tento sortiment, vybavený panty s tichým dovíráním a výškově nastavitelnými nožičkami, umožňuje flexibilní řešení vybavení jednotlivými moduly nebo kompletními sestavami.
| Arbeitsplatte: | s WT |
|---|---|
| Ausführung: | Spodní skříňka |
| Barva: | Modrý |
| Barva korpusu: | Dub Goldkraft |
| Provedení: | Spodní skříňka 80 cm, s mramorovou PD |
| Šířka: | 80cm |
| Výška: | 82cm |
| Délka: | 60cm |
| Hmotnost: | 37kg |





