Nejlepší Volba Toaletní stolek Sherry Antracitový vysoký lesk 90 cm s osvětlením LED a stoličkou Vicco
Původní cena byla: 6 839,00 Kč.2 735,60 KčAktuální cena je: 2 735,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- Stůl na oblékání se světlem a židlí „Sherry“ je stylovým a praktickým doplňkem pro každou domácnost.
- Kosmetický stůl se zrcadlem je vybaven LED-zrcadlem a nastavitelným otáčecím křeslem.
- ROZMĚRY: Stůl na oblékání má následující parametry: Šířka: 90 cm, Výška: 75 cm, Hloubka: 40 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Stůl na líčení je tvořen 16mm snadno udržovatelnou dřevotřískovou deskou, s povlakem z melaminové pryskyřice.
- ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, LED světelný řetěz, Stolička k toaletnímu stolku, Montážní návod, Montážní materiál
Toaletní stolek Sherry je multifunkční kousek nábytku, který najde své uplatnění v každé ložnici. Je to stůl na oblékání, který se dá využít jako kosmetický stůl se zrcadlem i jako stůl na líčení. Je vybaven čtyřmi vysouvacími šuplíky pro uložení kosmetických potřeb, a to vše pod osvětleným LED zrcadlem. Samozřejmostí je výškově nastavitelný stolička s 360° otáčením, aby bylo líčení co nejpohodlnější.
—
Technické údaje:
Barva:
Antracitový vysoký lesk
Rozměry:
90 x 75 x 40 cm (ŠxVxH)
Materiál:
Dřevotřísková deska, 16 mm
Povrch:
Povlak z melaminové pryskyřice
Čistá hmotnost bez obalu:
40.475 kg
Hrubá hmotnost včetně obalu:
43.45 kg
—
ROZSAH DODÁVKY: Lavice, Toaletní stolek, Zrcadlo LED, Montážní návod, Montážní materiál
Série nábytku „Sherry“ zahrnuje vybavení ložnice včetně toaletních stolků. S mnoha různými možnostmi v různých konfiguracích nabízí všestranné možnosti designu. Dodejte své ložnici osobitý vzhled s nábytkem ze série „Sherry“.
| Ausführung: | toaletní stolek |
|---|---|
| Barva: | antracit |
| Osvětlení: | LED řetěz |
| Provedení: | se zrcadlem, stoličkou a řetězem LED |
| Stil: | Moderní |
| Šířka: | 90cm |
| Výška: | 75cm |
| Délka: | 40cm |
| Hmotnost: | 43.1kg |





