Ihned K Objednání Toaletní stolek Ruby Černá 100 cm s LED zrcadlem a taburetem Vicco
Původní cena byla: 4 159,00 Kč.1 663,60 KčAktuální cena je: 1 663,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Popis
- Objavte elegantný toaletný stolík Vicco Ruby so zrkadlom LED a stolickou – dokonalý toaletný stolík s osvetlením na ocarujúce lícenie – najmä pre dievcatá.
- Tento kozmetický stolík so zrkadlom ponúka nielen dostatok úložného priestoru vdaka 3 zásuvkám v 3D vysokolesklom vzhlade, ale aj elegantný dizajn.
- ROZMĚRY: Stůl na oblékání má následující parametry: Šířka: 100 cm, Výška: 81 cm, Hloubka: 40 cm. Všechny podrobné velikosti jsou uvedeny na fotografiích.
- MATERIÁL: Stůl na líčení je tvořen snadno udržovatelným MDF.
- ROZSAH DODÁVKY: Toaletní stolek, Stolička, Zrcadlo LED, Montážní návod, Montážní materiál
Tri zásuvky v pôsobivom 3D vzhlade – ideálne miesto pre vaše nácinie. Púta pozornost a je skutocnou ozdobou vašej izby.
Vysoko lesklý vzhlad toaletného stolíka dodá vašej izbe štýlový nádych.
Zrkadlo s integrovaným LED osvetlením a dotykovým spínacom sa postará o dokonalé osvetlenie.
Vyberte si z 3 farieb svetla s možnostou stmievania a vytvorte vhodnú atmosféru pre každú situáciu.
—
Technické údaje:
Barva:
Černý vysoký lesk
Rozměry:
100 x 81 x 40 cm (ŠxVxH)
Materiál:
MDF
Čistá hmotnost bez obalu:
25.31 kg.
Hrubá hmotnost včetně obalu:
26.3 kg.
Toaletní stolek Ruby upoutá pozornost v každé ložnici nebo šatně. Díky elegantnímu designu, prostorným zásuvkám a dobře osvětlenému zrcadlu poskytuje dokonalé prostředí pro přípravu a stylové hýčkání.
| Ausführung: | toaletní stolek |
|---|---|
| Barva: | Černý |
| Osvětlení: | LED zrcadlo |
| Provedení: | se zrcadlem LED a stoličkou |
| Šířka: | 100cm |
| Výška: | 79cm |
| Délka: | 40cm |
| Hmotnost: | 27.5kg |





